Mayfair Warm House

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Plac Trafalgar Square znajduje się maksymalnie 1 km od czołowy Mayfair Warm House Londyn, natomiast St James's Church znajduje się w pobliżu. Apartament o powierzchni 35 m² oferuje Wi-Fi oraz parking dla osób podróżujących samochodem.

Obiekt noclegowy dysponuje miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Ten apartament oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak aneksem kuchennym, Mayfair Warm House zapewnia gościom jadalnię.

Apartament jest położony w dzielnicy Centrum Londynu, około 25 min spacerem od stacji kolejowej Marylebone. Opera Royal Opera House leży w odległości w zasięgu ręki od miejsca 1-pokojowego obiektu noclegowego. 2 km od czołowego Mayfair Warm House znajduje się również Londyńskie Muzeum Przyrodnicze. Apartament jest położony niedaleko od stacji metra Piccadilly Circus.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Mayfair Warm House Londyn
Heart Of Mayfair Modern-Classic Townhouse- Ar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Heart Of Mayfair Modern-Classic Townhouse- Ar

7.5
Dobry 23 opinie
222 m od nieruchomości
USD 532 USD 479
za noc
Carnaby Street Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Carnaby Street Apartment

325 m od nieruchomości
Soho 2 Bed Penthouse Modern Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Soho 2 Bed Penthouse Modern Apartment

578 m od nieruchomości
USD 758 USD 682
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    16 km

    Stacje kolejowe

    Charing Cross Station
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Mayfair Warm House można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Mayfair Warm House.
    • Czy w Mayfair Warm House jest kuchnia?
      W Mayfair Warm House goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    16 km

    Stacje kolejowe

    Charing Cross Station
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Mayfair Warm House Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij